time

Çalışma Saatleri 01:00 - 24:00

phone

Telefon 0232 362 21 60

Acil veteriner hizmeti 7/24

Cerrahi ekipmanlarımız acil durumlar için sürekli hazır ve steril tutulmaktadır. Durdurulamayan kanamalı vakalarda ve deri bütünlüğü bir şekilde bozulmuş vakalarda, deri altı dokusunun bozulmadan bir an önce cerrahi işlemler yapılması çok önemlidir. Kliniğimiz, deneyimli veteriner hekimleri ile bu tür cerrahi müdahaleler konusunda minik dostlarınızın sağlığı için sürekli hazır durumdadır. Kedi ve köpeğinize uzman ekibimiz ile 24 saat acil veteriner cerrahi müdahale yapılmaktadır

Karşıyaka acil veteriner

Kliniğimizde tüm operasyonlar ışınla sterilize edilmiş operasyon salonumuzda, modern cihazlarla, kapalı devre gaz anestezisi kullanılarak yapılmakta olup alanında deneyimli ve uzman veteriner anestezi teknikeri tarafından monitörize edilmektedir.

Anestezi öncesi hayvanınızın yaşına ve genel sağlık durumuna göre belli kan testleri mutlaka uygulanmakta, kardiyolojik değerlendirmenin gerekli görüldüğü durumlarda Röntgen ve EKG alınmakta, uzman değerlendirmesinden sonra anestezi kararı verilmektedir. Operasyon sonrası hastalarımız tam anlamıyla uyanana kadar tüm yaşamsal fonksiyonları gözetim altında tutulmakta, uyanma şekillendikten, hasta koordinasyonunu bütünüyle geri kazandıktan sonra hastamız onu bekleyen ailesinin yanına getirilmekte, yakın gözetim ise hekimin uygun gördüğü kadar daha devam etmektedir.

Durumu kritik hastalarımız ve kati kafes istirahati önerilen travma operasyonları dışında operasyon sonrası dönemde polikliniğimizde yatışı şart koşmuyoruz. Aynı bizler gibi onların da ailelerinin sıcak evlerinde daha hızlı iyileştiklerini gözlemlediğimizden, uygun sıklıkta kontroller ve evde kolaylıkla uygulanabilecek basit tedaviler ile onları evlerinin güvenli alanına taburcu etmeyi daha uygun buluyoruz. Ancak gerekli durumlarda yoğun bakım ünitesi dahil olmak üzere kapsamlı operasyon sonrası bakım hizmetini polikliniğimiz bünyesinde de verebiliyoruz.

Bu prosedür dahilinde olabilecek en güvenli operasyon sistemini sunduğumuza inanıyor, bilimsel yenilikler ile kendimizi geliştirmeye çabalıyoruz.

E-Bülten