time

Çalışma Saatleri 01:00 - 24:00

phone

Telefon 0232 362 21 60

Karşıyaka Veteriner Cat & Dog

Cat & Dog Veteriner izmir ’in Karşıyaka ilçesine bağlı Bostanlı semtinde 7 gün 24 saat köpek hastalıkları, kedi hastalıkları ve koruyucu veteriner sağlık hizmetleri alanında faliyet gösteren 2007 yılında kurulmuş bir kliniktir.

Cat & Dog veteriner şikayet edilen ağır hastalıklara tedavi ve ameliyat yaklaşımı ile 12 yılı aşkın süredir, 24 saat profesyonel hizmet vermektedir. Kurulduğu günden günümüze, izmir ’de gece açık veteriner hizmetlerini konusunda uzmanlaşan profesyonel kadrosu ile başarılı bir şekilde sürdürmektedir. 24 saat veteriner sağlık hizmeti ile İzmir’de veteriner hizmetlerini Bostanlı, Karşıyaka, Bornova, Buca, Göztepe, Çeşme, Alaçatı, Urla, Çiğli, Güzelbahçe gibi semt ve ilçelerin yanı sıra çevre illerden Aydın, Denizli ve Manisa ’daki hayvan severlere ve minik dostlarımıza sunmaktan mutluluk duymuştur.

Amacımız, hasta ve hasta sahiplerimiz için çağdaş ve teknolojik bir ortamda küçük dostlarımızın önce sağlığını rutin aşı ile hastalıklardan, iç parazit ve kene, pire gibi dış parazitlerden korumaktır. Bünyemizde veteriner hekimler ve teknikerler tarafından yapılan sağlık kontrolleri, gerektiğinde yine kendi bünyemizde yapılan tahlil ve tetkikler ile vakit kaybetmeden direkt teşhise gidilebilmektedir. Gerektiğinde kemik ve eklem ameliyatları, kanser cerrahisi, organ cerrahisi ve kısırlaştırma 15 yıllık ameliyat tecrübesiyle Veteriner Hekim İsmail Burç Ulukartal ve ekibi ile başarıyla yapılmaktadır.

Cat & Dog ’da, 24 saat sahipli ya da sahipsiz hayvan ayırt etmeden, bütün dostlarımıza ayrım gözetmeksizin en hassas ilgi ve kalitede hizmet verilmektedir.

Cat & Dog veteriner şikayet etmeden 24 saat yorucu bir tempoya ek olarak  kliniğimiz hekimleri güncel gelişmeleri katıldığı yurtiçi ve yurtdışında ki seminer ve kongreler ile en güncel teşhis ve tedavi yöntemlerini öğrenmek için sıkı bir şekilde takip etmektedir.

“Sağlıklı hayvan, mutlu insan !” sloganı ile yola çıkıp her gün şifa ve mutluluk dağıtmak için çabalıyoruz.

E-Bülten