Müşterİ Yorumları (3)

 • Ahenk Karcı

  Ahenk Karcı18-10-2015 17:11:03

  Alanlarında uzman veterinerlerin ve hiçbir veterinerde olmayan teşhis ve tedavi için kullanılan cihazların bulunduğu muhteşem bir poliklinik. Ayrıca hasta sahipleriyle empati kurabilen ve hasta hayvanlara ilgiyle yaklaşabilen, sıcak ve iyi insanlarla dolu bir veteriner kliniği. Köpeklerimize yardımlarından dolayı çok şey borçluyuz ve onlara çok teşekkür ederiz..

 • Fırat Daş

  Fırat Daş18-10-2015 17:11:03

  Önemli olan hayvan sevgisi. Hayvan dostlarımıza gereken önemi titizlikle gösteren bir klinik. Gözüm kapalı küçük dostumu yıllardır emanet ederim. İyi ki varsınız..

 • Erdem Aydın

  Erdem Aydın18-10-2015 17:11:03

  Sadece bir veteriner kliniğinden öte; teknik donanım, ameliyathane, ultrasound, röntgen, traş hizmetleri ile arkadaşlarımızın bakımı için güvenle hizmet aldığımız donanımlı bir poliklinik. Ekibin cerrahi tecrübesiyle başarılı operasyonlara şahit oldum. Aile olarak kendi arkadaşlarımızın bakımları da Cat&Dog güvencesi altında. 24 saat acil servis veriyor olmaları, hasta sahiplerini ne kadar ön planda tuttuklarını vurgulayan bir detay. Bu hekimler her gece uykusuz kalıp nöbet tutuyorlar "acil vakalara" müdahale edebilmek için. Bu fedakarlık ve vefa her zaman her yerde bulunamıyor. Uzakta kalmayın bir parçası olun :).Sİzde Yazın...